ПОМІЧНИК ГОЛОСУВАННЯ

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 • Ваші особисті данні не зберігаються на нашому сервері та на серверах Дії
 • Сайт NRVCH.COM розміщений не на території України, а отже не досяжний для Зеленського та країн НАТО
 • Після закритя браузеру усі введені Вами данні видаляються
© 2024 НАРОДНЕ ВІЧЕ

КРОК 1: ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДЕКЛАРАЦІЄЮ

Ми, багатонаціональний народ України, виходимо з того, що всі люди є рівними і наділені правами, які ніхто не має права відчужувати. Серед таких прав – право на життя, свободу, особисту недоторканність, щастя та інші. Держави і уряди утворюються людьми з метою забезпечення цих прав. Якщо якась з форм урядування стає згубною для самої мети, народ має право змінити її, або зовсім скасувати і заснувати нові форми управління. Це, зокрема випливає з норм, закріплених в ст. 5 Конституції, яка виключно за народом закріплює «право визначати і змінювати конституційний лад в Україні».

Довгий ряд зловживань і насилля в країні зараз, ставить під сумнів питання власне існування народу. В цих умовах бездіяльність кожного українця дорівнює злочину перед майбутнім. Внаслідок державного перевороту 2014 року та окупації країни, яка наступила за ним, український народ опинився на грані фізичного винищення. Антинародна політика влади зрадників та колабораціоністів в усіх сферах суспільного життя призвела до того, що на території нашої країни йдуть запеклі бої геополітичних супротивників за рахунок українців, рекордно зросла смертність, рівень народжуваності навпаки знизився до історичного мінімуму. Негаразди, які організували в нашій країні окупанти призвели до того, що мільйони українців починаючи з 2014 року покинули свої домівки назавжди: вони просто не мали змоги вижити на Батьківщині. Все це може бути охарактеризоване єдиним словом – геноцид, який влаштували українському народу транснаціональні корпорації, що отаборилися в країнах заходу та будують власне благополуччя паразитуючи на нещастях людей, що самі ж і створюють.

Ми кажемо: «Досить!» Ми не бажаємо як безвільні раби йти на бійню, захищаючі чужі для нас інтереси. Ми беремо власну долю, долю своїх народжених і ненароджених нащадків до власних рук. Ми проголошуємо відновлення власного суверенітету, суверенітету українського народу. Ми відновлюємо народовладдя.

ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД

Військові дії геополітичніх супротивників, ареною яких стала територія нашої Держави прискорили процеси знищення українського народу. На полях битв з обох боків конфлікту сотнями тисяч гинуть найкращі сини й доньки українського народу: одні з них гинуть захищаючи свою землю, свій народ, своє минуле і прийдешнє; інші, із свідомістю, отруєною за допомогою бойових когнітивних технологій, що десятиліттями розроблялися і покращувалися країнами Заходу, вбивають власних братів і сестер, батьків і дітей, захищаючи для нелюдей можливість грабувати ресурси нашої землі, плюндрувати, ґвалтувати і знищувати український народ. Часи, коли розгортається ця битва братів, ми називаємо Особливим періодом небезпеки, адже під загрозою опинилося саме існування українського народу.

НАРОДОВЛАДДЯ

Відповідно до ст. 5 Конституції України народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні. Як закріплено в ст. 69 Основного Закону, народ може здійснювати свої повноваження як опосередковано через створювані ним органи державної влади та місцевого самоврядування, так і безпосередньо на референдумах, виборах та через інші форми безпосередньої демократії. Народний суверенітет та право народів самим визначати власну долю – це основа існуючого міжнародного правопорядку, закріплена статутом Організації Об’єднаних Націй. Воля народу є найвищим законом. Узурпація волі народу – це найтяжчій злочин.

Ми, народ України визнаємо винним в цьому злочині усіх тих, хто організував державний переворот 2014 року, отримавши під свій контроль державну владу в спосіб, не передбачений Конституцією, грубо порушивши вимоги статті 108 Основного Закону. Всі ті, хто сприяв становленню НАТОвского окупаційного режиму оголошуються поза законом. Ми, народ України також відкликаємо мандат довіри, отриманий за допомогою шахрайства державним зрадником Зеленським Володимиром Олександровичем, 25.01.1978 р.н., уродженцем міста Кривий Ріг Дніпропетровської області на виборах Президента України 2019 року. Ми відстороняємо В.О.Зеленського від виконання обов’язків голови української держави і попереджаємо усіх: виконання указів, розпоряджень, наказів, відданих В.О.Зеленським робить виконавців співучасниками його злочинів. Ми наказуємо офіцерам, що залишилися вірними присязі народу України негайно заарештувати зрадника Зеленського і його поплічників, видавши їх органу, уповноваженому українським народом для проведення справедливого суду.

Ми, народ України, не можемо довіряти людям, які зганьбили себе злочинами проти нас. Зрадник українського народу В.О. Зеленський, по-перше, усвідомлюючи згубність курсу України на зближення з НАТО, продовжив цей самовбивчий курс; по-друге, заблокував виконання “Мінських угод”. Таким чином, він зробив усе для фактичного розв'язання війни між країнами НАТО та Росією на території України. Тим самим він зрадив український народ і став причиною загибелі сотень тисяч українців з обох сторін геополітичного протистояння.

Відповідно до ст. 69 Конституції, «народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії». Тобто, легітимною є будь-яка форма безпосереднього втручання народу в управління життям та долею країни. В надзвичайних умовах геноциду ми змушені ухвалити надзвичайне рішення – рішення про утворення Представництва українського народу, легітимність якого підтверджується Всенародним Віче через прозоре голосування з використанням комунікаційних спроможностей платформи «Дія» на сайті nrvch.com, яку було створено за гроші українського народу, за наші гроші, та інших технічних засобів.

Ми проголошуємо, що всі зміни до Конституції та законодавства України, прийняті представниками окупаційного режиму, є нікчемними, слідування їх нормам дорівнюється злочину проти народу України. Зокрема, йдеться про мобілізаційні заходи, запроваджені окупантами, які намагаються знищити кращих представників українського народу, кинувши їх на смерть як гарматне м'ясо. Ми попереджаємо, що усіх осіб, що беруть участь в цих заходах, спіткає найтяжча кара.

Ми розуміємо, що багато людей були ошукані, і зараз, коли в усій своїй повноті відкрилася правда, ми, народ України, даємо змогу військовим, силовикам, суддям, прокурорам, державним службовцям та службовцям місцевого самоврядування й іншим представникам українського народу, які внаслідок обману опинилися на службі окупаційного режиму, перейти на бік українського народу. Ми, український народ, гарантуємо вам прощення та уникнення покарання за злочини, скоєні на службі зрадникам та окупантам (залежно від дієвості вашої спокути).

Будь-які дії збройних сил проти окупаційного режиму, очолюваного зрадником українського народу В.О.Зеленським, який називає себе президентом України (чи будь-ким іншим, хто може очолити зрадників, які узурпували владу в Україні, після нього), розцінюються українським народом як дії, спрямовані на захист свободи, незалежності і суверенітету України, захист життя, честі, гідності і благополуччя кожного українця. Ми розцінюємо цю боротьбу як спротив насиллю державних злочинців, які зрадили український народ. Підкреслюємо: такі дії будуть всіляко підтримано та схвалено українським народом та легітимним Представництвом українського народу.

СОЦІАЛЬНА ДЕРЖАВА

Як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні, ми, український народ, приймаємо рішення, спрямовані на боротьбу з економічним геноцидом, політику якого було запроваджено окупаційною владою з лютого 2014 року, шляхом багатократного підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги та енергоносії. Ми визнаємо незаконність усіх підвищень тарифів на житлово-комунальні послуги та цін на газ та електрику, які відбувалися після 21 лютого 2014 року. Одночасно ми приймаємо рішення про анулювання усіх боргів громадян України, а також вітчизняних підприємств і підприємців за житлово-комунальні послуги та енергетичні ресурси.

ПРАВОВА ДЕРЖАВА

Ми, український народ, приймаючи рішення про заснування української держави, виходячи з принципу верховенства права, що знайшло своє відображення в ст. 1 Основного закону. Ми виходили з того, що найвищим проявом справедливості є абсолютна рівність громадян України перед законом. Узурпатори, окупанти і зрадники зламали принцип справедливості в першу чергу, а право вони спочатку перетворили на документ», яким прикривали свої злочини, а потім зовсім викинули закон на смітник історії, замінивши силу права, правом сили. Ми проголошуємо про відновлення справедливості в Україні: відтепер в нас немає вищих або нижчих, не має привілейованих або безправних. Всі громадяни – рівні перед законом, ніхто не уникне відповідальності за злочини, та кожен отримає винагороду за вірність народу, трудову доблесть та звитягу на полі бою.

З урахуванням букви та духу ст. 157 Конституції ми оголошуємо нікчемними усі зміни, внесені до Основного і інших законів України представниками окупаційного режиму. Відтак, зникають будь-які підстави для покарання усіх осіб, що були засуджені за дії, які окупанти і узурпатори своїми рішеннями визнали злочинами. Політичні в’язні, які були засуджені по тих статтях кримінального кодексу, що було запроваджено після 21 лютого 2014 року підлягають негайному звільненню. Натомість притягненню до відповідальності підлягають усі особи, причетні до розробки, прийняття та виконання незаконних рішень, адже, згідно ст. 60 Конституції ніхто не зобов’язаний виконувати злочинні накази.

ДЕРЖАВНА ВЛАДА

В особливий період ми не можемо розраховувати на органи державної влади та місцевого самоврядування, які щонайменше з часу державного перевороту 2014 року продовжують служити інтересам ворогів українського народу, всіляко сприяючи фізичному, культурному, історичному знищенню українців. Кількість страшних злочинів проти людяності, вимірюється сотнями тисяч і мільйонами. Чи можемо ми сподіватися, що ці злочинці несподівано схаменуться, відкинуть антинародну політику і почнуть служити українському народу? Ні!

Надзвичайні часи вимагають надзвичайних рішень. Ми, багатонаціональний народ України, відповідно до ст. 69 Конституції України реалізуючи свій суверенітет через інші засоби прямої демократії, вирішили тимчасово передати всі повноваження органів державної влади та органів місцевого самоврядування, прокуратури, судів усіх юрисдикцій спеціально створеному органу виконання волі народу України – Представництву українського народу, що діятиме виключно в надзвичайний період, по завершенні якого передає всі делеговані повноваження тим органам влади, які ми, український народ будемо вважати за необхідне утворити. При цьому ми виходимо з того, що відповідно до ст. 5 Конституції, виключно народом визначається та змінюється конституційний лад в країні.

Народне Представництво проголошується єдиним законним представником українського народу. Головне завдання Представництва – збереження українського народу у якості суверенного суб’єкта, який користується усіма правами, з метою забезпечення права на самовизначення українського народу.

НАРОДНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Ми наділяємо Представництво українського народу широкими повноваженнями в силу масштабності завдань, що ми ставимо перед цим колегіальним органом. Ми вимагаємо, щоб Представництво українського народу в найкоротші терміни вжило всі необхідні заходи для:

 • Позбавлення владних повноважень та повноважень виступати від імені народу України представників окупаційного режиму на чолі з Зеленським Володимиром Олександровичем, який називає себе Президентом України, Верховним головнокомандувачем збройних сил України, гарантом Конституції України.
 • Притягнення до відповідальності перед народом України винних в організації та здійсненні державного перевороту, а також в узурпації влади в Україні, придушенні прав і свобод українців, розкраданні надбання Українського народу, розпалювання ворожнечі та війни на території України та за її межами.
 • Відновлення миру та спокою, сталого розвитку народу у власній великій домівці.
 • Забезпечення права усім адміністративно-територіальним одиницям реалізації права на самовизначення (відповідно до ст. 73 Конституції, яка наділяє Всеукраїнський референдум правом вирішувати питання, пов’язані з територіальним устроєм України).
 • Формування Стратегічної Ради з досвідчених та відомих представників українського народу для розробки пропозицій щодо політики, яку втілює Представництво українського народу.
 • Виконання інших завдань, спрямованих на подолання Руїни, що випала на долю українського народу внаслідок змови внутрішніх зрадників та агресії інших країн.

Ми затверджуємо наступний персональний склад народних представників, з яких формується Представництво українського народу:

 1. Василець Дмитро Андрійович
 2. Оніщенко Павло Александрович
 3. Скубченко Олександр Володимирович
 4. Семченко Олександр Анатолійович
 5. Малафєєв Віктор Васильович
 6. Пономарь Андрій Олексійович
 7. Шихалєев Максим Вікторович

Ми делегуємо Народному представництву повноваження на своїх засіданнях простою більшістю голосів кооптувати до свого складу, або виводити зі свого складу тих чи інших представників українського народу.

Розподіл обов’язків між членами Представництва українського народу та ухвалення рішень, здійснюється на його засіданнях і визначається простою більшістю голосів.

Представництво українського народу уповноважується створювати будь-які органи, наділяючи їх повноваженнями (в межах делегування власних повноважень Представництва українського народу), необхідними для виконання покладених завдань.

САМОВИЗНАЧЕННЯ

Український народ має абсолютне право самостійно вирішувати власну долю. Лише воля народу визначає його шлях у майбутнє. Нікому не дано право узурпувати його волю. Право виступати від імені народу має лише Представництво українського народу.

Зважаючи на особливий період геополітичного протистояння Росії та країн НАТО на території України та загрозу геноциду, що нависла над українським народом, ми забезпечуємо можливість скористатися правом на самовизначення окремим громадам та об’єднанням громад українців.

Після завершення особливого періоду, ми, український народ, залишаємо за собою право, відповідно до статей 5 та 73 Конституції, переглянути питання Конституційного ладу та територіального устрою з урахуванням реалій часу.

МІЖНАРОДНЕ СТАНОВИЩЕ

Український народ, як суб’єкт міжнародного права через уповноважені органи здійснює відносини з іноземними державами, бере участь у діяльності міжнародних організацій в обсязі, необхідному для ефективного забезпечення інтересів народу у всіх сферах життя.

Кредити, надані іноземними державами та міжнародними фінансовими організаціями після 21 лютого 2014 року, ми визнаємо особистими зобов’язаннями представників окупаційного режиму, за які український народ жодної відповідальності не несе.

Країни НАТО які зацікавлені у відновленні добрих відносин з українським народом мають покрити витрати, понесені українцями внаслідок організованого ними державного перевороту та діяльності підтримуваних ними окупаційних режимів. Розмір та форма компенсації, а також термін її сплати, визначається Представництвом українського народу.

Усі ліцензії та дозволи на розробку корисних копалин, використання надр та природних ресурсів України, видані транс-національним корпораціям іноземного походження, а також підприємствам, кінцеві бенефіціари яких співпрацювали з окупаційним режимом, визнаються нікчемними. На власників анульованих дозволів та ліцензій покладається обов’язок протягом 5 років компенсувати народу України втрати і збитки, викликані експлуатацією природних ресурсів.

Земля сільськогосподарського призначення, незаконно продана окупаційним режимом іноземним компаніям та громадянам, а також громадянам України (і утвореним ними підприємствам), які співпрацювали з окупаційним режимом, повертається до власності українського народу. Колишні власники протягом пяти років зобов’язуються компенсувати народу втрати і збитки, викликані експлуатацією землі.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Представництво українського народу, отримавши підтримку народу України на Всеукраїнському Віче, має забезпечити народові можливість самовизначитися щодо подальшого шляху розвитку. Це є найголовнішим завданням, задля виконання якого ми, український народ, вручаємо Представництву українського народу найвищий мандат своєї довіри.